Drukuj stronę

Strona główna  /  O produktach ze szkła  /  Doradztwo techniczne nt. szkła

Doradztwo techniczne

Architektoniczne szkło fasadowe - doradztwo dla architektówWspółczesna architektura opiera się na coraz bardziej nietypowych rozwiązaniach i bardzo często wymaga indywidualnego podejścia, szczególnie podczas projektowania szklanych fasad budynków. Dlatego też współpraca z architektami jest niezbędna w sytuacji, gdy opracowywany projekt uwzględnia zaawansowane rozwiązania wymagające niestandardowego podejścia. Firma Guardian oferuje szeroko pojęte, profesjonalne doradztwo technicze z zakresu szkła i jego zastosowań w architekturze. Zespół wysoce wykwalifikowanych doradców technicznych zapewnia kompleksowe doradztwo techniczne oparte na wiedzy i doświadczeniu zgromadzonym od początku funkcjonowania firmy Guardian na rynku szkła budowlanego.

Zakres naszych usług
Firma GUARDIAN oferuje doradztwo techniecznie w szerokim zakresie zagadnień związanych z tematyką „Szkło w Architekturze”, należy do nich między innymi wykonywanie:

  • rekomendacji konkretnego produktu w oparciu o dostarczoną specyfikację
  • dobór grubości szkła w odniesieniu do konkretnych wymagań strukturalnych
  • obliczanie parametrów termicznych i izolacyjnych szkła
  • określanie dopuszczalnych naprężeń termicznych szkła w konstrukcji budynku
  • dokonywanie obliczeń właściwości spektrofotometrycznych i termincznych właściwości skomponowanej uprzednio konfiguracji przeszklenia; program kalkulacyjny „Guardian Configurator”
  • przygotowywanie próbek szkła, również w oryginalnym rozmiarze na tzw „mock-up” 


Biuro doradztwa technicznego GuardianPozostajemy do Państwa dyspozycji i jesteśmy gotowi asystować podczas dokonywania wyboru szkła, a także służymy wsparciem technicznym i wszelkimi niezbędnymi informacjami na temat naszych produktów. Jesteśmy również w stanie określić grubość i typ szkła właściwy dla danego projektu oraz dostarczyć szczegółowych informacji na temat parametrów dowolnej konfiguracji przeszklenia.