Drukuj stronę

Strona główna  /  O produktach ze szkła  /  Dopasuj szkło do swoich potrzeb  /  Szkło na kolektory słoneczne - aplikacje solarne

EcoGuard® Float - szkło float o niskiej zawartości żelaza. Optymalizacja rozwiązań energooszczędnych.
Szkło na kolektory słoneczne
Firma Guardian produkuje szkła o najwyższej jakości od ponad 75 lat, tworząc pełną gamę produktów, obejmującą również szkła do zastosowań solarnych.
Wybiegając w swoich rozwiązaniach, z dziedziny wykorzystania energii solarnej, daleko poza standard, firma Guardian ma przyjemność przedstawić jeden ze swoich najnowszych innowacyjnych produktów - szkło EcoGuard® Float. Szkło EcoGuard® Float jest zaprojektowane tak aby maksymalizować wartość transmisji energii słonecznej oraz zwiększać wydajność jej wykorzystania, będąc jednocześnie łatwym w obróbce i dostosowanym do indywidulanych wymagań.

Szkło EcoGuard® Float może być także stosowane w budownictwie pasywnym lub innych miejscach, gdzie pożądane jest wykorzystanie szkła o wysokim stopniu transmisji. Szkło EcoGuard® Float oferuje również optymalną transmisję energii słonecznej i światła dla:


Właściwości
Szkło EcoGuard® Float jest szkłem o niskiej zawartości żelaza zaprojektowanym tak, by zagwarantować maksymalne wartości transmisji energii słonecznej. Jest to szkło dostępne w szerokim zakresie grubości od 0,95 mm do 12 mm. Daje to możliwość uzyskania najbardziej efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.
Szkło na ogniwa fotowoltaiczne
Pobierz broszurę na temat szkła EcoGuard® Float (1,2Mb) w formacie pdf.